Zawieszenie zajęć DUH

Zawieszenie zajęć DUH

Szanowni Państwo, Drodzy Młodzi Studenci,
W poczuciu odpowiedzialności za Was Młodzi Studenci, jak i za kadrę wykładowców, Władze Uczelni podjęły decyzję o zawieszeniu zajęć Dziecięcego Uniwersytetu Humanistycznego w roku akademickim 2020/2021.

Sytuacja epidemiczna w naszym regionie jest bardzo dynamiczna, a spotkania w ramach zajęć stworzyłyby dodatkowe zagrożenie. Jest mi niezmiernie przykro, że Was wszystkich nie poznam, nie będzie wspólnych zajęć, Waszych uśmiechów, ciekawych zadań. Mam nadzieję jednak, że ta trudna sytuacja przeminie, że wrócimy do normalności, że korytarze uczelni znowu wypełnią się w czwartki gwarem Waszych rozmów.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice/Opiekunowie, dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Mam nadzieję, że za rok znowu zapiszecie swoje Dzieci na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Humanistycznego. W sprawie zwrotu opłaty za zajęcia proszę kontaktować się z panią Martą Białas (mail: mbialas@anstwp.pl; tel. 91 424 32 31). Życzę Wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości, uśmiechu i szybkiego spotkania w murach naszej Uczelni.

Pozdrawiam
dr Grażyna Leśniewska
Rektor Dziecięcego Uniwersytetu Humanistycznego
ANS TWP w Szczecinie