Informacja Rektor DUH-a

Informacja Rektor DUH-a

Kochani Mali Studenci,
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

To nie tak miała wyglądać ta wiosna, to lato, ten rok akademicki. Przez drobniutką cząsteczkę nasz świat zmienił się nie do poznania. Mieliśmy się spotykać i intensywnie pracować, ale niestety nie będzie to nam dane.

25 maja otrzymaliśmy rozporządzenie od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o utrzymaniu kształcenia na uczelniach wyższych w formie zdalnej aż do 30 września 2020 roku.

Dziecięcy Uniwersytet Humanistyczny, działa w strukturach Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie i musimy podporządkować się zarządzeniu MNiSW. Dlatego też z wielkim żalem informuję Was moi wspaniali Studenci, że niestety nie będzie zajęć ani w czerwcu, ani we wrześniu.

W dniu dzisiejszym ustalono z Władzami Uczelni, że kwota za zajęcia z miesięcy marca, kwietnia i maja może zostać przeniesiona na przyszły rok akademicki lub zwrócona. Tak więc zapłacicie Państwo za 4 spotkania zamiast za 7 w przyszłym roku. Za październik i czerwiec nie są pobierane opłaty, gdyż jest to uroczysta inauguracja i absolutorium.

Niezmiernie mi przykro, że nie udało nam się spotkać jeszcze przed wakacjami, nie odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego, nie mogłam Wam Kochani pogratulować i wręczyć dyplomy ukończenia specjalności.

Mam ogromną nadzieję, że spotkam się z Wami w nowym roku akademickim 2020/2021, że będziemy wspólnie zgłębiać tajniki wiedzy.

Rekrutacja on-line rozpoczęła się dziś, 1 czerwca na stronie Duszka https://duh.wshtwp.pl/.

W tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Dziecka życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu, wspaniałych przyjaźni i ciekawych wakacji.

Państwu – Drodzy Rodzice i Opiekunowie życzę optymizmu i cierpliwości oraz bardzo dziękuję za wyrozumiałość.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam z całym zespołem DUH-a

dr Grażyna Leśniewska
Rektor
Dziecięcego Uniwersytetu Humanistycznego